Zážitková turistika a exkurze, na které nezapomenete

Kuriozitou výrobce a firmy Beadgame s.r.o., mezi městy Železný Brod a Jablonec nad Nisou je zážitková turistika, při které si zkusíte práci mačkáře skla. Seznámíme vás s technikou ručního mačkání skla ze skleněných tyčí. Sami si vyberete tvar a barvu, které budete vyrábět a my vám poté vaše zhotové výrobky zašleme. Ideální pro muže i ženy. Přijďte na kurz, kde mrknete do sklářství. Jak to funguje, jak to vypadá. Odborné exkurze, workshopy, kurzy i prohlídky s průvodcem. Zážitky jsou zaručené!

rucni-mackani-skla.png

Seznámení s technikou

ručního mačkání skla


exkurze-pruvodce-prohlidky-muzeum-skla.p

Odborné exkurze a prohlídky

s průvodcem

pro-seniory-i-dospele.png

Ideální pro dospělé

i seniory

Pronikněte do světa sklářství

Seznámení se s technikou ručního mačkání skla, odborná exkurze s průvodcem a ukázka výrobního programu. Z blízka poznáte mačkané sklo a skleněné tyče, ze kterých se vyrábí skleněné korálky a perly. 

Ideální jako suvenýr nebo dárek!

Balíčky, které udělají radost

Nejen zhotovené dárky a suvenýry udělají radost, ale také zážitek! Zážitek samotné výroby mačkaného skla. Vybrat si můžete z připravené nabídky různých velikostí a barev. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Zakoupení voucheru:

Zážitek "Mačknání skla" můžete zakoupit za 3.000,- Kč vč. DPH na našem e-shopu.

Délka zážitku jsou 2 hodiny. Obsahuje seznámení s technologií, školení bezpečnosti, technologickou přípravu a vlastní mačkání. Vše za asistence zkušeného mačkáře. 

Termíny je nutno rezervovat předem.

Nejlepší zážitek je dárek. Věnujte ho.

                                                          

Mačkání skla pro každého:

  • dospělí
  • senioři
  • školy v rámci praxe
  • široká veřejnost

Nabízíme kurzy, workshopy, kreativní dílny, zážitkovou turistiku, prohlídky muzea, deskové hry a na našem e-shopu prodej mozaikových her. Přijďte do naší kreativní dílny nebo nás kontaktujte na telefonní číslo či prostřednictvím kontaktního formuláře. Společně se domluvíme na kreativním mačkání skla nebo odborné exkurzi.