Zážitková turistika a exkurze, na které nezapomenete

Kuriozitou výrobce a firmy Beadgame - Skleněná bižuterie, a.s. mezi městy Železný Brod a Jablonec nad Nisou je zážitková turistika, při které si zkusíte práci mačkáře skla. Seznámíme vás s technikou ručního mačkání skla ze skleněných tyčí. Sami si vyberete tvar a barvu, které budete vyrábět a my vám poté vaše zhotové výrobky zašleme. Ideální pro muže i ženy. Přijďte na kurz, kde mrknete do sklářství. Jak to funguje, jak to vypadá. Odborné exkurze, workshopy, kurzy i prohlídky s průvodcem. Zážitky jsou zaručené!

rucni-mackani-skla.png

Seznámení s technikou

ručního mačkání skla


exkurze-pruvodce-prohlidky-muzeum-skla.p

Odborné exkurze a prohlídky

s průvodcem

pro-seniory-i-dospele.png

Ideální pro dospělé

i seniory

Pronikněte do světa sklářství

Seznámení s technikou ručního mačkání skla, odborné exkurze s průvodcem, výrobní program a úniková hra, která se chystá do budoucna. Přijďte na naši zážitkovou turistiku, u které z blízka poznáte mačkané sklo a skleněné tyče, ze kterých se právě mačkané sklo a perly vyrábí. Ideální jako suvenýry a dárky!

 

Balíčky, které udělají radost

Nejen zhotovené dárky a suvenýry udělají radost každému. Ale také samotná výroba mačkaného skla ze skleněných tyčí. Vybrat si můžete z připravené nabídky různých velikostí a barev. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

 

Nabízíme dva druhy zážitku:

  • Zážitek "Extra" plnohodnotný balíček zážitku 5.000,- Kč vč. DPH
  • Zážitek "Standard" zkrácený balíček zážitku 2.500,- Kč vč. DPH

Délka zážitku je cca 1,5-3 hodiny (záleží na druhu zážitku), obsahovat bude seznámení s technologií, školení bezpečnosti, technologickou přípravu a vlastní mačkání. Vše za asistence zkušeného mačkáře.Termíny je nutno rezervovat předem.

Věnujte dokonalý zážitkový dárek formou dárkového poukazu, který jistě udělá radost ve formě netradičního dárku.

                                                          

Mačkání skla pro každého.

  • dospělí
  • senioři
  • školy v rámci praxe
  • široká veřejnost

V budoucnu plánujeme i únikovou hru, zatím však nabízíme kurzy, workshopy, kreativní dílny, zážitkovou turistiku, prohlídky muzea, deskové hry a na našem e-shopu prodej mozaikových her. Přijďte do naší kreativní dílny nebo nás kontaktujte na telefonní číslo či prostřednictvím kontaktního formuláře. Společně se domluvíme na kreativním mačkání skla nebo odborné exkurzi.