Kreativní dílny pro malé i velké

 

Od 1.5.2024 do 30.9.2024 otevřeno PO-PÁ od 10 hod - 17 hod. 

(poslední vstup na tvoření v 15.30 hod.)

So dle tel. objednání.   

Nezapomenutelné zážitky, tvoření suvenýrů, navlékání korálků a skládání obrázků ze skleněných perel a kamínků. To jsou kreativní dílny pro děti, dospělé i pro seniory mezi městy Železný Brod a Jablonec nad Nisou. Beadgame s.r.o. – Skleněná bižuterie, a.s. nabízí výtvarné kreativní dílny, kurzy a workshopy pro veřejnost. Přijďte do naší kreativní dílny. Těšíme se.

      

Školy a školky, tvořte!

Vytvořte si krásné dárky a suvenýry ze skleněných perel a korálků. K dispozici jsou kreativní dílny pro školy, školky i pro širokou veřejnost, kde si užijete tvoření suvenýrů, lepení a navlékání korálků, skládání obrázků na čtvrtku papíru a další tvůrčí činnosti. Těšit se můžete na různorodé korálky a skleněné perly, díky kterým vytvoříte zajímavé a kreativní suvenýry. Máte chuť jít tvořit?

 

Tvary skleněných kamínků na lepení:

  • obdélník
  • čtverec
  • kolečko
  • ovál
  • trojúhelník

 

Tvary korálků a skleněných perel:

  • široký sortiment velikostí, druhů a barev

 

Pracovní kreativní dílny pro děti, dospělé a seniory. Pro kluky i holky. Pracujte zábavně s předlohami, díky kterým vytvoříte opravdový skvost, který se zalíbí všem. Získejte jedinečné zážitky, na které budete rádi a dlouho vzpomínat.

Beadgame – Skleněná bižuterie, a.s. se také zabývá prodejem mozaikových her, dárků, suvenýrů, zážitkovou turistikou nebo komentovanou prohlídkou muzea výroby skla. Objednejte si něco z našeho e-shopu nebo přijďte do naší kreativní dílny. V případě otázek nás prosím kontaktujte na telefonní číslo či přes kontaktní formulář a my vám rádi se vším poradíme. Přijďte do naší kreativní dílny. Buďte kreativní.

 

Ceník

Kreativní dílničky – vstup 50,- Kč na osobu

Lepení obrázků

Lepení obrázků A4 1 ks                   50,-Kč / 1 ks

Výběr z 25 ks druhů obrázků.

Dotvoření kreativních sad dle vlastního výběru

    

    

Navlékání korálků 

Náramek 1 ks               Kč 70,-/1 ks

Náhrdelník 1 ks            Kč 100,-/1 ks

Vratná kauce na bižuterní kleště …. 100,- Kč

Uvedené ceny jsou s DPH. 

Pro školy a školky:

10 % sleva pro školy a školy na všechny produkty.