Korálky, perly, kreativní dílna a muzeum Beadgame s.r.o.

Bohatý výběr korálků a

skleněných perel

Kreativní dílna s možností

vlastní výroby

Muzeum historie výroby skla

Pro rodiny s dětmi, školy, školky i seniory

Chcete si užít příjemný den s dětmi nebo chystáte výlet pro školu či školku? V tom případě jsou zde pro vás kreativní dílny, zážitková turistika a muzeum výroby skla Beadgame mezi městy Železný Brod a Jablonec nad Nisou. V kreativních dílnách si vyzkoušíte tvoření se skleněnými perlami, ze kterých můžete vytvořit blízkým krásné suvenýry. K dispozici je i zážitková turistika, kde si vyzkoušíte samotnou tvorbu mačkaného skla a perel. Celý den můžete zakončit v muzeu výroby skla, kde se dozvíte vše potřebné o historii sklářství. Výlety, workshopy a především zážitky, na které nezapomenete.

Využít můžete také náš e-shop, na kterém naleznete nejrůznější deskové a mozaikové hry, korálky, perly, dárky a suvenýry. Pro děti, dospělé i seniory, pro vás. Tvořte s námi!

 

Historie

Výrobou skleněných korálků, kamínků a výrobků z nich, včetně dětských her a bižuterie, se zabýváme již od roku 1948.

Výroba mačkaných perlí je v Čechách známa již od počátku 18. století. Skleněné perle se velmi rychle staly oblíbeným vývozním artiklem a žádaným doplňkem oděvu. Na Jablonecku došlo k velkému rozvoji této produkce ve dvacátých letech 19. století, kdy zde začaly vznikat malé sklářské provozovny, které položily základy jablonecké bižuterní výroby.

Jsme jediní výrobci, kteří mají certifikované materiály pro lepení skleněných kamínků již pro děti od 3 let. Žádné lepení ostrých nebezpečných střepů či skleněného odpadu, pouze kvalitní skleněné kamínky ve tvarech: kolečko, čtvereček, obdélník, oválek a trojúhelník. Vše v mnoha, pestrých barvách.

Také nabízíme pro keramické dílny barevné skleněné drtě.

  

V roce 2016 jsme rozšířili naše zaměření na výrobky pro děti a prezentujeme je pod obchodní značkou BEADGAME 

Od roku 2022 došlo ke změně názvu společnosti na BEADGAME s.r.o.

Spolupracujeme s portálem Kudy z nudy.

Jsme zapojeni v projektu úspory energií, který je spolufinancován evropskou unií.

Prohlášení o zpracování osobních údajů.