Kreativní sady k dotvoření Počet produktů: 101

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 101 položek
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Beruška ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku: A5 vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Pirát A5 ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku: A5 vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Loď A5 ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku: A5 vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 70 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada stojánek motýlek ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs dřevěných komponentů rozměr výrobku: šířka 145 mm x výška 185 mm vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  70 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Palma A5 ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku: A5 vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Pes A5 ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku: A5 vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Princezna_1 A5 ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku: A5 vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Čarodějnice A5 ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku: A5 vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Šašek ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku: A5 vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 160 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Mašinka sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku:  vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  160 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Sada Žirafa ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků rozměr výrobku:  vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazie Ubrousek není součástí sady. Vhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
 • 100 Kč

  Kreativní sada k dotvoření - Rytíř A5 ID sada obsahuje: dřevěnou předlohu a směs skleněných kamínků  rozměr výrobku: šířka 145 mm x výška 210 mm vybarvování: pastelky, progresso, fixy, akrylové barvy atd.lepení herkulesem dle Vaší fantazieVhodné jako dárek nejen pro děti. 

  100 Kč
Zobrazeno 1 – 12 z 101 položek