Informace

Novinky

Slevy

  • SKLENĚNÁ BIŽUTERIE, a.s. - idatabaze.czBižuterie - idatabaze.cz
Deskové hry

Jak strávit volné odpoledne nebo víkend? Zábavně se společenskými deskovými hrami. Na našem e-shopu naleznete zábavné stolní hry pro děti i pro dospělé. Jako společnost Skleněná bižuterie, a.s. zajišťujeme výrobu i prodej deskových her mezi městy Železný Brod a Jablonec nad Nisou. Užijte si deskové hry se skleněnými kamínky z naší dílny. Pro dět...

Jak strávit volné odpoledne nebo víkend? Zábavně se společenskými deskovými hrami. Na našem e-shopu naleznete zábavné stolní hry pro děti i pro dospělé. Jako společnost Skleněná bižuterie, a.s. zajišťujeme výrobu i prodej deskových her mezi městy Železný Brod a Jablonec nad Nisou. Užijte si deskové hry se skleněnými kamínky z naší dílny. Pro děti i dospělé. Zkrátka pro každého.

Deskohraní, jaké jste ještě nezažili. Zároveň u nás můžete využít i kreativní dílničky, zážitkovou turistiku nebo odborné prohlídky v našem muzeu výroby skla. Mrkněte na náš e-shop a objednejte si deskové hry, které zkrátí dlouhé chvíle nebo deštivé odpoledne. V případě otázek nebo zajištění kreativní dílny, zážitkové turistiky nebo prohlídky v muzeu nás kontaktujte na telefonní číslo či prostřednictvím kontaktního formuláře. Hrajte!

Zobrazit

Deskové hry Počet produktů: 3

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek