Informace

Novinky

Slevy

  • SKLENĚNÁ BIŽUTERIE, a.s. - idatabaze.czBižuterie - idatabaze.cz
Mozaikové hry

Prodej mozaikových her pro děti i dospělé. O to se stará Skleněná bižuterie, a.s. mezi městy Železný Brod a Jablonec nad Nisou. Výroba i prodej deskových her patří mezi naše činnosti, které umíme a rádi provozujeme. Všechny naše stolní hry jsou kreativní, tvořivé a rozvíjející jemnou motoriku, fantazii, myšlení a vazomotorickou koordinaci. Díky ...

Prodej mozaikových her pro děti i dospělé. O to se stará Skleněná bižuterie, a.s. mezi městy Železný Brod a Jablonec nad Nisou. Výroba i prodej deskových her patří mezi naše činnosti, které umíme a rádi provozujeme. Všechny naše stolní hry jsou kreativní, tvořivé a rozvíjející jemnou motoriku, fantazii, myšlení a vazomotorickou koordinaci. Díky tomu jsou vhodné jak pro děti, tak i pro dospělé.

Mozaikové hry, které využívají skleněné korálky a jejich skládání. Kvalitní, kreativní, hravé a nově i v cestovní variantě. Objednejte si mozaikové hry přes náš e-shop a uvidíte, že již nebudete chtít hrát nic jiného. Zároveň pro vás máme připravené i kreativní dílničky, workshopy nebo například zážitkovou turistiku, při které si zkusíte ruční mačkání skla. Buďte tvůrčí! Bavte se.

Zobrazit

Mozaikové hry Je zde 1 produkt.

Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky
Zobrazeno 1 – 1 z 1 položky