Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás upozornit na nefunkčnost našeho Eshopu, objednávky prosím posílejte emailem na sales@beadworld.cz  Děkujeme za pochopení.

Vítejte na našich stránkách!!!

Pokud řešíte kam s dětmi na výlet, nebo hledáte zajímavý zážitek pro volný čas, jste na správném místě. Když se k nám vydáte, určitě budete spokojeni. Ideální výlet pro rodiny s dětmi, školy a školky, školy v přírodě, ale také pro seniory.

Navštivte nás osobně na adrese:

Skleněná bižuterie, a.s.

Alšovice 156

468 21 Pěnčín

GPS: 50.6832386N, 15.2386458E

Můžete u nás navštívit naše muzeum výroby korálků, vezmeme Vás, ve vybraných časech do reálné výroby, kde můžete shlédnout ruční a strojní mačkání korálků, broušení a tepelné leštění perlí. V muzeu si můžete na vše sáhnout a ve výrobě si můžete i po předchozí domluvě objednat reálný zážitek a něco si vyrobit.

Velmi populární jsou naše tvořivé dílničky, kde jsme pro Vás mimo každodenní možnost návštěvy připravili spoustu speciálních akcí pod názvem „skleněné workshopy“, se spoustou výhod a překvapení. Můžete si zde zhotovit spoustu různých dárečků, jejichž výroba podpoří Vaši šikovnost, kreativitu, barevné vnímání, jemnou motoriku a hlavně vlastním výrobkem můžete udělat velkou radost nejen sobě, ale i svým blízkým. V dílničkách si můžete vyrobit při korálkování: náušnice, náramek, náhrdelník. Budete mít možnost výběru z opravdu velkého sortimentu perlí a kovodílů.

Se svým výrobkem můžete u nás dokonce soutěžit o hodnotné ceny.

Soutěžit můžete také s naší turistickou soutěží  „Cestou skláře Kubíka za pokladem“.

Radost si můžete u nás udělat zakoupením jedné z našich her pro děti či nějakým skleněným suvenýrem nebo spoustou dalších výrobků z naší prodejny, kterou pro Vás v letošním roce téměř dvakrát zvětšujeme a rozšiřujeme sortiment.

Jsme jediní výrobci, kteří mají certifikované materiály pro lepení skleněných kamínků již pro děti od 3 let. Žádné lepení ostrých nebezpečných střepů či skleněného odpadu, pouze kvalitní skleněné kamínky ve tvarech: kolečko, čtvereček, obdélník, oválek a trojúhelník. Vše v mnoha, opravdu v mnoha barvách.

Také nabízíme pro keramické dílny skleněné drtě v různých barvách.

Výrobou skleněných korálků, kamínků a výrobků z nich, včetně dětských her a bižuterie, se zabýváme již od roku 1948. 

Výroba mačkaných perlí je v Čechách známa již od počátku 18. století. Skleněné perle se velmi rychle staly oblíbeným vývozním artiklem a žádaným doplňkem oděvu. Na Jablonecku došlo k velkému rozvoji této produkce ve dvacátých letech 19. století, kdy zde začaly vznikat malé sklářské provozovny, které položily základy jablonecké bižuterní výroby.  


Od roku 2007 představujeme své výrobky pod novou obchodní značkou Beadworld, Skleněná bižuterie, a.s.

Od roku 2016 jsme rozšířili naše zaměření na výrobky pro děti. Toto zaměření prezentujeme pod obchodní značkou Beadgame.

  

Firma TOYPEX se stala naším obchodním partnerem a je výhradní distributor a prodejce těchto výrobků.

Více informací na www.toypex.cz

Spolupracujeme s firmou - Kreativní dílnička 

Spolupracujeme s portálem Kudy z nudy.

Jsme zapojeni v projektu úspory energií, který je spolufinancován evropskou unií.

Prohlášení o zpracování osobních údajů.