Výroba skleněných perlí a bižuterie

Jsme výrobci skleněných perlí a tradiční jablonecké bižuterie sledující aktuální módní trendy.
Nabízíme skleněné mačkané perle, kuličky a jiné různé tvary, ohňovky, náhrdelníky, náramky, náušnice, brože a ostatní doplňky.
Sortiment pravidelně obnovujeme a doplňujeme.
Pro velkoobchod nabízíme výhodné prodejní podmínky a slevy, neváhejte nás kontaktovat

Výroba mačkaných perlí je v Čechách známa již od počátku 18. století. Skleněné perle se velmi rychle staly oblíbeným vývozním artiklem a žádaným doplňkem oděvu. Na Jablonecku dochází k velkému rozvoji této produkce ve dvacátých letech 19. století, kdy zde začaly vznikat malé sklářské provozovny, které položily základy jablonecké bižuterní výroby.
 
Skleněná bižuterie, a.s. vznikla v Alšovicích po roce 1948 jako součást podniku, který v sobě sdružoval sklárny a sklářské dílny na Jablonecku. Dnes je to podnik s dlouholetou tradicí výroby skleněných perlí a bižuterie, kterou zajišťuje přibližně 45 zaměstnanců. Kreativitu a nápaditost uplatňují vlastní návrháři, kteří pohotově reagují na neustále se měnící módní trendy.
 
Skleněná bižuterie, a.s. je se svým rozsáhlým sortimentem  největším výrobcem skleněných perlí v Čechách. Tajemství výroby a obchodního úspěchu na světových trzích spočívá v kvalitní a poctivé ruční práci.
 
Od roku 2007 představuje své výrobky pod novou obchodní značkou Beadworld, Skleněná bižuterie, a.s.

Od roku 2016 jsme rozšířili naše zaměření na výrobky pro děti. Toto zaměření prezentujeme pod obchodní značkou Bead game.

Firma TOYPEX se stala naším obchodním partnerem a je výhradní distributor a prodejce těchto výrobků.
Více informací na www.toypex.cz

Spolupracujeme s firmou - Kreativní dílnička 

Spolupracujeme s portálem Kudy z nudy.

Jsme zapojeni v projektu úspory energií, který je spolufinancován evropskou unií.